Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Akyazı Arçelik Elektrikli Süpürge Servisi

Her evin başlıca eşyalarından biri olan olan elektrikli süpürgelerde, bazen çeşitli arızalar görülebilir ve cihazı önerilen şekilde kullanmak ve rutin biçimde temizlemek, arıza yaşanabilme ihtimalini asgari seviyeye indirse de tümüyle ortadan kaldırmaz. Bundan dolayı herhangi bir bir elektrik süpürgesi arızasında bir Akyazı Arçelik elektrikli süpürge servisi ile iletişime geçebilir ve gerekli tamir işlemlerini talep edebilirsiniz.

Elektrikli süpürgelerimizin rutin şekilde temizliklerinin gerçekleştirilmesi hem randımanını hem de ömrünü olumlu açıdan etkilemektedir ve bahsi geçen bakım ve kontrollerin başında filtrenin yenilenmesi, motor kontrolü, emiş gücünün kontrolü gelir; sizlere sunduğumuz Akyazı Arçelik elektrikli süpürge servisi hizmeti kapsamında, az önce ifade ettiğimiz işlemleri siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlarla sağlamaktayız.

Aletin emiş kabiliyetinde azalma fark ederseniz, kullanırken olması gerekenden yüksek gürültü çıkardığını fark ediyorsanız profesyonel bir yardım talep ederek ivedilikle bu problemleri ortadan kaldırabilir ve elektrikli süpürgenizi ilk günkü gibi kullanabilirsiniz; ekiplerimiz, sorunlu süpürge aletini kontrol ettikten sonra onarım veya yedek parça değişimi sağlayarak sorunu çözecektir.

Parça değişimi özellikle motor fırçası, filtre, başlık gibi zaman geçtikçe aşınan aksamlar için gerekli olabilir ve bunun gibi vaziyetlerde erişebileceğiniz Akyazı Arçelik elektrikli süpürge servisi desteği çatısı altında orijinal parça değişimi yaptırabilirsiniz.

İster onarım ister parçaların yenilenmesi için olsun; nitelikli Akyazı Arçelik elektrikli süpürge servisi desteğini en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sağlıyoruz.

HEMEN ARA WHATSAPP