Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Arifiye Arçelik Kombi Servisi

Kombiler gerek evimizin içini sıcak tutmasıyla gerek ihtiyacımız olan zamanlarda sıcak suya ulaşmamızı mümkün kılmasıyla rahat bir hayat için vazgeçilmezdir; ne var ki kombiler, düzenli bakım bekleyen ve bu sağlanmadığında ani arızalar meydana gelebilen donanımlardır. Arıza, kombinin bütünüyle bozulmasıyla yahut kombinin çalışmasında düşüşle kendini belli eder; eğer siz de böyle bir vaziyetle uğraşıyorsanız; kolaylıkla erişebileceğiniz Arifiye Arçelik kombi servisi desteğiyle kombinin bakımını gerçekleştirebilir ya da problemli kombinizi onarabilirsiniz.

Donanımlı ve nitelikli Arifiye Arçelik kombi servisi ekibimizle sizlere bütüncül ve bütçe dostu servis sözü veriyoruz; çünkü kombilerin periyodik olarak bakımının yapılması, tam randımanlı çalışabilmeleri için olmazsa olmazdır. Ancak gel gör ki bazen yapılan tüm bakımlara karşın kombilerimiz arızalanıp bizleri sıkıntılı durumlarla bırakabiliyor; en fazla karşılaşılan problemlerin başında yeteri kadar ısıtmada güçlük ve su sızması gelmektedir ve bunun gibi bir durumda size gereken şey, nitelikli ve donanımlı ve tecrübe sahibi bir Arifiye Arçelik kombi tamiri firmasıdır. Arifiye Arçelik kombi servisi sunan firmamız, bir telefon mesafenizde! firmamız, zahmetsizce sorunu belirleyip gerek görülen onarım/değişim işlemlerini gerçekleştirerek mağduriyetinizi zahmetsizce sonlandıracaktır.

Ekiplerimiz Arifiye Arçelik kombi bakımı hizmeti yelpazesi altında siz değerli müşterilerimize şu hizmetleri sunabilir:

  • Yıllık kombi bakımı: En öncelikli bakım faaliyetlerinden biridir ve evinizdeki kombinin genel durumu incelenir, müdahale gereken bir problem fark edilirse gerekli uygulamalar gerçekleştirilerek kombinizi yeniden sorunsuz bir şekilde kullanmanız mümkün hale getirilir.
  • Kombi temizliği: Zaman ilerledikçe cihazın iç yapısında kireç, kir ve toz vb. arzu edilmeyen şeyler oluşabilir ve bu sorun, cihazda randıman düşüşü meydana getirebileceği gibi daha riskli boyutlara gelerek cihazın arızalanmasına sebep olabilir.
  • Su basıncı kontrolü: bu cihazların verimli çalışabilmesi için standartlaştırılmış bir basınç seviyesi vardır ve kombideki basınç seviyesi, olması gereken seviyenin altına düştüğünde randıman kaybı yaşarsınız; Arifiye Arçelik kombi servisi bünyesinde kombinin su seviyesini gözden geçirebilir ve lazımsa su basma işlemi yaptırabilirsiniz.
  • Gaz kaçağının tespiti: Evlerimizdeki kombilerde meydana gelebilecek gaz kaçakları, çok ciddi tehlikeler doğurabilir; bu sebeple periyodik biçimde bir kombi servisi üzerinden gerekli incelemelerin yapılması gerekmektedir.

Tüm bu bakım ve onarım işlemleri, kombinizi sorunsuz bir biçimde çalıştırabilmeniz için oldukça öncelikli ve ihmal edilmemesi gereken uygulamalardır; sizlere sağladığımız Arifiye Arçelik kombi servisi desteğiyle tüm bu işlemleri en güvenilir biçimde en masrafsız şekilde temin etmeniz mümkün.

Siz de kombinin ömrünü uzatmak, kombiden elde ettiğiniz verimi arttırmak ya da sorunlu kombiyi onarmak isterseniz; kaliteli, güvenilir ve ekonomik Arifiye Arçelik kombi servisi hizmetimiz tam size göre!

HEMEN ARA WHATSAPP