Hacıoğlu Mah. Cumhuriyet Cad. No: 113 Erenler/Sakarya

Kaynarca Arçelik Fırın Servisi

Her mutfağın temel araç gereçlerinden biri olan fırınlarımızda zaman zaman problemler yaşanabilir ve bu ve benzeri durumlarda sorunu kendi başınıza düzeltmeye çalışmaktansa işi bir uzmana, işinin ehli birisine bırakmanız daha doğru olacaktır. Kaynarca Arçelik fırın servisi desteğimizle fırınlarımızda görülebilecek pek çok soruna ivedilikle çözüm getiriyor ve fırınınızı tekrardan sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi mümkün kılıyoruz.

Fırınların elektrikli aksamlarında görülebilecek herhangi bir terslik, fırının çalışmasını engelleyebilir; en fazla yaşanan bir diğer problem ise fırının yeteri kadar ısınmamasıdır ve bu problem sebebiyle yiyeceklerinizi olması gerektiği gibi pişiremezsiniz. Deneyimli bir Kaynarca Arçelik fırın servisi, bu arızanın kaynağının fırının ısıtıcı bileşenlerinde yattığını çabucak anlayıp ihtiyaç duyulan tamir/değişim uygulamalarını gerçekleştirir ve size de arızalı fırını yeniden arzu ettiğiniz gibi kullanmak kalır.

Fırınların bazıları “turbo pişirme” özelliğiyle gelmektedir ve bu özellik sayesinde fırının iç kısmında eşit bir ısı dağılımı sağlanıyor ve yemeklerinizi eşit şekilde pişirebiliyorsunuz; ancak fırınınızın turbo özelliğinden faydalanmanıza engel olan bir arıza meydana gelebilir ve böyle bir durumda öncelikle fırınınızın fanı gözden geçirilir ve gerekli görülürse tamir/değişim gerçekleştirilir.

Netice itibariyle fırınlar, her evin mutfağının vazgeçilmezi olmakla birlikte zaman zaman sorun çıkarabilmekte ve bu ve benzeri bir vaziyetle karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken tek şey, bizden Kaynarca Arçelik fırın servisi desteği almak olacaktır; ihtiyaç duyulan bakım ve onarım uygulamalarının ardından fırınınızı yeniden kullanabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP